Hikvision DS-2TD2636B-15/P (B)
Cikkszám: DS-2TD2636B-15/P (B)
Gyártó: Hikvision
Csőkamera, Bispektrális hő- és normál kamera, 384x288, 15mm, +30°C-+45°C, 0.5°C, 35mK, KijelzőNincs, 4MP, 0.0089lux, EXIR IR LED, 50m, H.265+/U.265 kódolás támogatás, Valós D/N (ICR), Valós WDR (100-120dB), Fix, 6mm, 52°, 2xRiasztás bemenet, 2xRiasztás kimenet, 1xHangbemenet, 1xHangkimenet, MicroSD, CVBS, ONVIF, IP66 kültéri, VandálbiztosNem, 12VDC/24VAC/PoE, PoE, SD-kártya
Garancia: 36 hónap
Garancia: 36 hónap
A választott opciók feláraival növelt ár!
Várható szállítási idő:
5 munkanap
5 munkanap
További információk a termékről:
Kialakítás
Csőkamera
Hőkamera
Bispektrális hő- és normál kamera
Hőkamera felbontás
384x288
Hőkamera fókusztávolság indul
15mm
Hőmérséklet tartomány
+30°C-+45°C
Hőmérséklet pontosság
0.5°C
Hőérzékenység
35mK
Kijelző
Nincs
Felbontás
4MP
Minimális megvilágítás
0.0089lux
Kiegészítő világítás
EXIR IR LED
Megvilágítási távolság
50m
H.265+/U.265 kódolás támogatás
Igen
Day/Night
Valós D/N (ICR)
WDR
Valós WDR (100-120dB)
Optika fajtája
Fix
Fokusztávolság indul
6mm
Vízszintes látószög maximuma
52°
Riasztás bemenet
2
Riasztás kimenet
2
Hangbemenet
1
Hangkimenet
1
Helyi rögzítés
MicroSD
Analóg video kimenetek
CVBS
ONVIF
Igen
Védettség
IP66 kültéri
Vandálbiztos
Nem
Auto Tracking
Nem
Arcdetektálás
Téves riasztás szűrés
Tápellátás
12VDC/24VAC/PoE