HiLook IPC-B120HA-LU(2.8MM)
Cikkszám: IPC-B120HA-LU(2.8MM)(HILOOKSTD)
Gyártó: HiLook
kialakítás: cső, felbontás: 2MP, több lencse: nincs, minimális megvilágítás: 0,005lux, kiegészítő világítás: IR LED + látható fény, IR megvilágítási távolság: 30m, látható fény megvilágítási távolság: 30m, H.265+/U.265 kódolás támogatás: van, day/night: valós D/N (ICR), ColorHunter/ColorVu/Full-color: nincs, WDR: dWDR, optika fajtája: fix, zoom: nincs, fókusztávolság: 2.8mm, vízszintes látószög: 100°-109°, riasztás bemenet: nincs, riasztás kimenet: nincs, hangbemenet: nincs, hangkimenet: nincs, aktív elrettentés: nincs, beépített mikrofon: van, beépített hangszóró: nincs, helyi rögzítés: nincs, analóg video kimenet: nincs, wifi: nincs, védettség: IP67 kültéri, vandálbiztos: nincs, folyosó mód: nincs, autotracking: nincs, arc felismerés: nincs, arc azonosítás: nincs, UMD / AcuSense / SMD: nincs, SIP: nincs, meta adat: nincs, deep learning: nincs, rendszámolvasás: nincs, napelem: nincs, tápellátás: 12VDC/PoE, fogyasztás: 5W-9W, működési hőmérséklet: -30C° ~ +60C°
Garancia: 36 hónap
Garancia: 36 hónap
A választott opciók feláraival növelt ár!
Várható szállítási idő:
5 munkanap
5 munkanap
További információk a termékről:
Kialakítás
cső
Felbontás
2MP
Több lencse
nincs
Minimális megvilágítás
0,005lux
Kiegészítő világítás
IR LED + látható fény
IR megvilágítási távolság
30m
Látható fény megvilágítási távolság
30m
H.265+/U.265 kódolás támogatás
van
Day/Night
valós D/N (ICR)
ColorHunter/ColorVu/Full-color
nincs
WDR
dWDR
Optika fajtája
fix
Zoom
Fókusztávolság
2.8mm
Vízszintes látószög
100°-109°
Riasztás bemenet
Riasztás kimenet
Hangbemenet
Hangkimenet
Aktív elrettentés
Beépített mikrofon
van
Beépített hangszóró
Helyi rögzítés
Analóg video kimenet
Wifi
Védettség
IP67 kültéri
Vandálbiztos
Folyosó mód
Auto Tracking
Arc felismerés
Arc azonosítás
UMD / AcuSense / SMD
Smart Intrusion Prevention
Meta adat
Deep learning
Rendszámolvasás
Napelem
Tápellátás
12VDC/PoE
Fogyasztás
5W-9W