HiLook THC-B120-M(2.8MM)
Cikkszám: THC-B120-M(2.8MM)(HILOOK STD)
Gyártó: HiLook
kialakításcső, felbontás2MP, minimális megvilágítás0.01lux, kiegészítő világításIR LED, IR megvilágítási távolság20m, látható fény megvilágítási távolságnincs, day/nightValós D/N (ICR), ColorHunter / ColorVu / FullColornincs, WDRdWDR, optika fajtájafix, fókusztávolság2.8mm, vízszintes látószög maximuma100°-109°, riasztás bemenetnincs, riasztás kimenetnincs, hangbemenetnincs, hangkimenetnincs, beépített mikrofonnincs, beépített hangszórónincs, koax audionincs, koax táplálásnincs, beépített szirénanincs, analóg video kimenet4 in 1 (CVBS/TVI/CVI/AHD), RS-232/RS-485nincs, védettségIP66 kültéri, vandálbiztosnem, tápellátás12VDC, max. fogyasztás0W-4W, működési hőmérséklet-40C° ~ +60C°
Garancia: 36 hónap
Garancia: 36 hónap
A választott opciók feláraival növelt ár!
Várható szállítási idő:
5 munkanap
5 munkanap
További információk a termékről:
Kialakítás
cső
Felbontás
2MP
Minimális megvilágítás
0.01lux
Kiegészítő világítás
IR LED
IR megvilágítási távolság
20m
Látható fény megvilágítási távolság
nincs
Day/Night
Valós D/N (ICR)
ColorHunter / ColorVu / FullColor
nincs
WDR
dWDR
Optika fajtája
fix
Fókusztávolság
2.8mm
Vízszintes látószög maximuma
100°-109°
Riasztás bemenet
Riasztás kimenet
Hangbemenet
Hangkimenet
Beépített mikrofon
Beépített hangszóró
Koax audio
Koax táplálás (TVI)
Beépített sziréna
Analóg video kimenet
4 in 1 (CVBS/TVI/CVI/AHD)
RS-232/RS-485
Védettség
IP66 kültéri
Vandálbiztos
nem
Tápellátás
12VDC
Max. fogyasztás
0W-4W